Ekstraklasa | 2017-05-27 20:11:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl
Śląsk Wrocław zagra w przyszłym sezonie w LOTTO Ekstraklasie. WKS pokonał Cracovię 2:0 po golach Bilińskiego i Morioki, dzięki czemu na kolejkę przed końcem zapewnił sobie utrzymanie.
Śląsk Wrocław - Cracovia 2:0 (2:0)
1:0 - Biliński 13'
2:0 - Morioka 36'
Śląsk: Pawełek - Dankowski, Celeban, Pawelec, Augusto (71. Lewandowski) - Kovacević, Madej (88. Stjepanović), Engels, Morioka, Pich - Biliński (90. Zwoliński)
Cracovia: Sandomierski - Wójcicki (26. Brzyski), Dąbrowski, Steblecki (61. Vestenicky), Szczepaniak, Wołąkiewiecz, Polczak, Budzyński, Jaroszyński, Jendrisek (76. Adamczyk), Piątek
Sędzia: Bartosz Frankowski
Żółte kartki: Kovacević, Augusto - Wołąkiewicz, Piątek, Jendrisek, Budziński
Widzów: 11 867
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.