Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-05-27 20:11:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl

Misja wykonana, ekstraklasa dla Śląska utrzymana

Śląsk Wrocław zagra w przyszłym sezonie w LOTTO Ekstraklasie. WKS pokonał Cracovię 2:0 po golach Bilińskiego i Morioki, dzięki czemu na kolejkę przed końcem zapewnił sobie utrzymanie.

Śląsk Wrocław - Cracovia 2:0 (2:0)
1:0 - Biliński 13'
2:0 - Morioka 36'

Śląsk: Pawełek - Dankowski, Celeban, Pawelec, Augusto (71. Lewandowski) - Kovacević, Madej (88. Stjepanović), Engels, Morioka, Pich - Biliński (90. Zwoliński)

Cracovia: Sandomierski - Wójcicki (26. Brzyski), Dąbrowski, Steblecki (61. Vestenicky), Szczepaniak, Wołąkiewiecz, Polczak, Budzyński, Jaroszyński, Jendrisek (76. Adamczyk), Piątek

Sędzia: Bartosz Frankowski

Żółte kartki: Kovacević, Augusto - Wołąkiewicz, Piątek, Jendrisek, Budziński

Widzów: 11 867

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane