Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-05-22 22:02:10 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl

Wyjazdowa wygrana Korony

Korona Kielce na dwie kolejki przed końcem sezonu utrzymuje się na 5. miejscu w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Kielczanom zapewniła to poniedziałkowa wygrana 2:0 na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza po golach Mateusza Możdżenia i Bartosza Rymaniaka. Jednocześnie Koroniarze odnieśli pierwszy triumf w delegacji za kadencji trenera Macieja Bartoszka.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce 0:2 (0:1)

Bramki: Możdżeń 11’, Rymaniak 54’

Bruk-Bet: Pilarz – Fryc, Kupczak, Putiwcew, Guilherme – Miković (76’ P. Nowak), Jovanović, Babiarz, Stefanik (62’ Misak), Guba (71’ D. Nowak) - Gutkovskis

Korona: Borjan – Rymaniak, Dejmek, Kwiecień (64’ Palanca), Grzelak – Kotarzewski (60’ Marković), Możdżeń, Mrozik, Cebula, Kiełb – Górski (72’ Aankour)

Żółte kartki: Putiwcew 10’, Guilherme 75’ – Grzelak 39’, 68’, Rymaniak 67’, Dejmek 88’

Czerwona kartka: Grzelak 68’ (za dwie żółte)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane