Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-05-20 22:27:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Wisła rozbiła Pogoń

Wisła Kraków rozgromiła Pogoń Szczecin 4:0, a losy spotkania zostały przesądzone w jego pierwszej części. Gole dla ekipy Kiko Ramíreza zdobywali Patryk Małecki, Paweł Brożek, Iván González oraz Rafał Boguski. Mecz ten był także okazją do debiutu dla Wojciecha Słomki oraz Kacpra Laskosia.

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 4:0 (4:0)
1:0 Małecki 19’
2:0 Brożek 25’
3:0 González 32’
4:0 Boguski 35’

Wisła: Załuska - Cywka, González, Głowacki, Špičić - Mączyński, Llonch - Boguski, Štilić (52’ Bartosz), Małecki (73’ Laskoś) - Brożek (60’ Słomka)

Pogoń: Henger - Niepsuj, Râpă, Matras, Matynia (46’ Obst) - Delew (68’ Kitano), Murawski (86’ Rudol), Tsintsadze, Kort, Kowalczyk - Listkowski

Żółte kartki: Râpă, Matras - Špičić, Cywka

Sędziował: Dominik Sulikowski z Gdańska

Widzów: 11 588

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane