Ekstraklasa | 2017-05-18 19:56:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Josip Barisić rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt wiążący go z Arką Gdynia. Zawodnik odniósł kontuzję eliminującą go z gry do końca sezonu i strony doszły do porozumienia w zakresie rozwiązania umowy.
Josip rozegrał w Arce 7 spotkań w których zdobył 1 bramkę.
Chorwat wyjechał już z Gdyni i na Śląsku będzie przechodził dalszą rehabilitację po odniesionej kontuzji.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








