Ekstraklasa | 2017-05-18 17:02:50 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
W środę na posiedzeniu Komisji Dyscyplinarnej PZPN na Klub Arka Gdynia nałożono karę finansową w kwocie 40 tyś. pln za niewłaściwe zachowanie części kibiców Arki oraz zobowiązano do pokrycia strat wynikających z uszkodzeń w sektorach zajmowanych przez kibiców z Gdyni.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








