Ekstraklasa | 2017-05-17 22:41:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl
Korona Kielce osiągnęła bardzo cenne zwycięstwo. Podopieczni Macieja Bartoszka na Kolporter Arenie pokonali Wisłę Kraków 3:2, mimo że do przerwy przegrywali 1:2. Bramki dla kielczan zdobyli Radek Dejmek, Mateusz Możdżeń i Jacek Kiełb z rzutu karnego.
Korona Kielce – Wisła Kraków 3:2 (1:2)
Bramki: Dejmek (18’), Możdżeń (54’), Kiełb (58’k) - Brlek (6’), Mączyński (29’)
Korona: Borjan – Rymaniak, Dejmek, Grzelak, Kallaste – Możdżeń, Żubrowski – Kiełb (80’ Marković), Aankour (55’ Cebula), Pylypchuk (46’ Kotarzewski) - Górski
Wisła: Załuska – Cywka, Głowacki, Gonzalez, Spicić – Brlek, Mączyński – Llonch (63’ Bartosz), Boguski (80’ Stilić), Małecki – Ondrasek (70’ Uryga)
Żółte kartki: Żubrowski, Górski, Borjan – Mączyński, Głowacki, Gonzalez, Ondraszek, Małecki
Czerwona kartka: Gonzalez (66’ za drugą żółtą)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.