Ekstraklasa | 2017-05-12 23:28:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Po dziewięciu meczach oczekiwania "Arkowcy" doczekali się jakże upragnionego zwycięstwa. Złotą bramkę zdobył niezawodny Rafał Siemaszko, ale na wielkie, ogromne brawa zasłużył cały zespół, który jak zapowiadał, tak zrobił - była walka, determinacja i 200% zaangażowania.
Arka Gdynia - Górnik Łęczna 1:0 (1:0)
Bramki: Siemaszko 38'
Arka: Steinbors - Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Sambea - Szwoch, Hofbauer (72' Łukasiewicz) - Da Silva (65' Zarandia), Formella - Siemaszko (81' Trytko).
Górnik: Małecki - Matei (44' Tymiński), Dźwigała, Gerson, Leandro - Bonin, Sasin, Drewniak, Atoche (84' Ubiparip), Grzelczak (67' Hernandez) - Śpiączka.
Żółte kartki: Leandro, Bonin, Hernandez
Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Widzów: 5623
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.