Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-05-12 23:28:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Trzy punkty zostają w Gdyni

Po dziewięciu meczach oczekiwania "Arkowcy" doczekali się jakże upragnionego zwycięstwa. Złotą bramkę zdobył niezawodny Rafał Siemaszko, ale na wielkie, ogromne brawa zasłużył cały zespół, który jak zapowiadał, tak zrobił - była walka, determinacja i 200% zaangażowania.

Arka Gdynia - Górnik Łęczna 1:0 (1:0)
Bramki: Siemaszko 38'

Arka: Steinbors - Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Sambea - Szwoch, Hofbauer (72' Łukasiewicz) - Da Silva (65' Zarandia), Formella - Siemaszko (81' Trytko).

Górnik: Małecki - Matei (44' Tymiński), Dźwigała, Gerson, Leandro - Bonin, Sasin, Drewniak, Atoche (84' Ubiparip), Grzelczak (67' Hernandez) - Śpiączka.

Żółte kartki: Leandro, Bonin, Hernandez

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Widzów: 5623

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane