Ekstraklasa | 2017-05-10 12:02:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl
Zarząd Korona S.A. poinformował, że po zakończeniu sezonu 2016/2017 rozgrywek Lotto Ekstraklasy umowa z trenerem Maciejem Bartoszkiem zostanie rozwiązana.
Umowa 40-letniego trenera po wywalczeniu awansu Korony do grupy mistrzowskiej została automatycznie przedłużona do czerwca 2018 roku. Maciej Bartoszek pracę w kieleckim klubie rozpoczął w listopadzie 2016 roku.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








