Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-05-10 12:02:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl

Bartoszek odejdzie po sezonie z Korony

Zarząd Korona S.A. poinformował, że po zakończeniu sezonu 2016/2017 rozgrywek Lotto Ekstraklasy umowa z trenerem Maciejem Bartoszkiem zostanie rozwiązana.

Umowa 40-letniego trenera po wywalczeniu awansu Korony do grupy mistrzowskiej została automatycznie przedłużona do czerwca 2018 roku. Maciej Bartoszek pracę w kieleckim klubie rozpoczął w listopadzie 2016 roku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane