Ekstraklasa | 2017-05-06 22:35:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
Piłkarze Lechii Gdańsk odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w 2017 roku. Po golu Lukasa Haraslina Biało-Zieloni pokonali w Krakowie Wisłę 1:0, sięgając po drugą wygraną z rzędu w rundzie finałowej Lotto Ekstraklasy.
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
Bramka: Haraslin (58.)
Żółte kartki: Cywka, Sadlok, Głowacki, Bartosz - Sławczew, Janicki, Maloca
Czerwona kartka: Cywka (50. za drugą żółtą)
Wisła: Załuska - Cywka, Gonzalez, Głowacki, Sadlok - Boguski (53. Bartkowski), Mączyński, Llonch, Brlek, Małecki (69. Bartosz) - Brożek (66. Zachara)
Lechia: Kuciak - Janicki, Maloča, Wawrzyniak - Haraslin (76. Stolarski), Sławczew (62. Kuświk), Borysiuk, Wolski, Peszko - F. Paixão, M. Paixão (69. Nunes)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.