Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-05-06 22:35:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl

Cenne zwycięstwo Lechii w Krakowie

Piłkarze Lechii Gdańsk odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w 2017 roku. Po golu Lukasa Haraslina Biało-Zieloni pokonali w Krakowie Wisłę 1:0, sięgając po drugą wygraną z rzędu w rundzie finałowej Lotto Ekstraklasy.

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)

Bramka: Haraslin (58.)

Żółte kartki: Cywka, Sadlok, Głowacki, Bartosz - Sławczew, Janicki, Maloca

Czerwona kartka: Cywka (50. za drugą żółtą)

Wisła: Załuska - Cywka, Gonzalez, Głowacki, Sadlok - Boguski (53. Bartkowski), Mączyński, Llonch, Brlek, Małecki (69. Bartosz) - Brożek (66. Zachara)

Lechia: Kuciak - Janicki, Maloča, Wawrzyniak - Haraslin (76. Stolarski), Sławczew (62. Kuświk), Borysiuk, Wolski, Peszko - F. Paixão, M. Paixão (69. Nunes)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane