Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-05-06 21:31:47 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl

Zwycięstwo Wisły w Lublinie

W 32. kolejce LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock zmierzyła się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Piłkarze obu zespołów stworzyli w Lublinie znakomite widowisko, ale to Nafciarze przechylili ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją stronę i pokonali rywali 3:2.

Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:3 (1:2)
Piotr Grzelczak 6', Vojo Ubiparip 90' - Piotr Wlazło 13' (k.), José Kanté 17', Arkadiusz Reca 53'

Górnik: 1. Wojciech Małecki - 14. Gabriel Matei, 16. Adam Dźwigała, 4. Gérson, 2. Leândro - 15. Grzegorz Bonin, 13. Josimar Atoche (61, 19. Vojo Ubiparip), 6. Paweł Sasin, 10. Javi Hernández (74, 8. Grzegorz Piesio), 9. Piotr Grzelczak - 18. Bartosz Śpiączka.

Wisła: 1. Mateusz Kryczka - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 17. Damian Byrtek, 2. Kamil Sylwestrzak - 10. Giorgi Merebashvili (68, 22. Dominik Kun), 8. Dominik Furman, 21. Maksymilian Rogalski, 18. Piotr Wlazło, 9. Arkadiusz Reca (82, 95. Patryk Stępiński) - 29. José Kanté (73, 27. Mateusz Piątkowski).

Żółte kartki: Śpiączka, Atoche, Dźwigała, Gérson - Byrtek, Furman.

Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).

Widzów: 3 666.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane