Ekstraklasa | 2017-05-06 21:31:47 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl
W 32. kolejce LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock zmierzyła się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Piłkarze obu zespołów stworzyli w Lublinie znakomite widowisko, ale to Nafciarze przechylili ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją stronę i pokonali rywali 3:2.
Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:3 (1:2)
Piotr Grzelczak 6', Vojo Ubiparip 90' - Piotr Wlazło 13' (k.), José Kanté 17', Arkadiusz Reca 53'
Górnik: 1. Wojciech Małecki - 14. Gabriel Matei, 16. Adam Dźwigała, 4. Gérson, 2. Leândro - 15. Grzegorz Bonin, 13. Josimar Atoche (61, 19. Vojo Ubiparip), 6. Paweł Sasin, 10. Javi Hernández (74, 8. Grzegorz Piesio), 9. Piotr Grzelczak - 18. Bartosz Śpiączka.
Wisła: 1. Mateusz Kryczka - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 17. Damian Byrtek, 2. Kamil Sylwestrzak - 10. Giorgi Merebashvili (68, 22. Dominik Kun), 8. Dominik Furman, 21. Maksymilian Rogalski, 18. Piotr Wlazło, 9. Arkadiusz Reca (82, 95. Patryk Stępiński) - 29. José Kanté (73, 27. Mateusz Piątkowski).
Żółte kartki: Śpiączka, Atoche, Dźwigała, Gérson - Byrtek, Furman.
Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
Widzów: 3 666.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.