Ekstraklasa | 2017-04-30 20:25:39 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
W pierwszym meczu rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy Legia zremisowała przy Łazienkowskiej z Wisłą Kraków 1:1. Bramkę dla Wojskowych zdobył Artur Jędrzejczyk a dla Wisły Brlek.
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:1 (0:0)
Bramki: Jędrzejczyk 75' - Brlek (k.) 58'
Żółte kartki: Moulin.
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński (Guilherme 61'), Moulin - Nagy (Szymański 73'), Odjidja, Radović - Necid (Hamalainen 61').
Wisła: Załuska - Cywka, Gonzalez, Uryga, Sadlok - Llonch, Brlek - Boguski (Bartosz 66'), Mączyński, Małecki (Ondrasek 89') - Brożek (Zachara 86').
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.