Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-30 20:25:39 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Remis przy Łazienkowskiej

W pierwszym meczu rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy Legia zremisowała przy Łazienkowskiej z Wisłą Kraków 1:1. Bramkę dla Wojskowych zdobył Artur Jędrzejczyk a dla Wisły Brlek.

Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:1 (0:0)

Bramki: Jędrzejczyk 75' - Brlek (k.) 58'

Żółte kartki: Moulin.

Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński (Guilherme 61'), Moulin - Nagy (Szymański 73'), Odjidja, Radović - Necid (Hamalainen 61').

Wisła: Załuska - Cywka, Gonzalez, Uryga, Sadlok - Llonch, Brlek - Boguski (Bartosz 66'), Mączyński, Małecki (Ondrasek 89') - Brożek (Zachara 86').

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane