Ekstraklasa | 2017-04-29 21:53:53 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornik.leczna.pl
Górnicy znakomicie rozpoczęli rundę finałową. Po golach Bartosza Śpiączki i Grzegorza Bonina ograli Śląsk Wrocław 2:0. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Franciszka Smudy wydostali się ze strefy spadkowej.
Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
0:1 Bartosz Śpiączka 35’,
0:2 Grzegorz Bonin 59’
Śląsk: Mariusz Pawełek – Kamil Dankowski, Piotr Celeban, Adam Kokoszka, Augusto (83’ Mario Engels), Aleksandar Kovacević, Robert Pich, Łukasz Madej (75’ Mateusz Lewandowski), Sito Riera, Ryota Morioka, Łukasz Zwoliński.
Górnik: Wojciech Małecki – Gabriel Matei, Przemysław Pitry (13’ Łukasz Tymiński), Adam Dźwigała, Leandro, Grzegorz Bonin, Paweł Sasin, Josimar Atoche (82’ Javier Hernandez), Szymon Drewniak (90’ Krzysztof Danielewicz), Piotr Grzelczak, Bartosz Śpiączka.
Żółte kartki: Drewniak, Tymiński.
Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Widzów: 4921.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.