Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-29 21:53:53 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornik.leczna.pl

Górnik pokonuje Śląsk

Górnicy znakomicie rozpoczęli rundę finałową. Po golach Bartosza Śpiączki i Grzegorza Bonina ograli Śląsk Wrocław 2:0. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Franciszka Smudy wydostali się ze strefy spadkowej.

Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
0:1 Bartosz Śpiączka 35’,
0:2 Grzegorz Bonin 59’

Śląsk: Mariusz Pawełek – Kamil Dankowski, Piotr Celeban, Adam Kokoszka, Augusto (83’ Mario Engels), Aleksandar Kovacević, Robert Pich, Łukasz Madej (75’ Mateusz Lewandowski), Sito Riera, Ryota Morioka, Łukasz Zwoliński.

Górnik: Wojciech Małecki – Gabriel Matei, Przemysław Pitry (13’ Łukasz Tymiński), Adam Dźwigała, Leandro, Grzegorz Bonin, Paweł Sasin, Josimar Atoche (82’ Javier Hernandez), Szymon Drewniak (90’ Krzysztof Danielewicz), Piotr Grzelczak, Bartosz Śpiączka.

Żółte kartki: Drewniak, Tymiński.

Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

Widzów: 4921.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane