Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-28 21:42:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Remis Arki z Piastem

Arka w pierwszym spotkaniu 31. kolejki zremisowała 1:1 z Piastem Gliwice. Gdynianie końcówkę spotkania grali w przewadze, po czerwonej kartce, którą ujrzał Aleksandar Sedlar. Mimo to gliwiczanie zdołali doprowadzić do wyrównania tuż przed końcem spotkania.

Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:1 (1:0)
Bramki: Szwoch 9'(k) - Jankowski 88'

Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Łukasiewicz - Hofbauer, Sambea - Formella (57' Bożok), Szwoch (76' Zarandia) - Siemaszko (63' Trytko)

Piast: Szmatuła - Pietrowski, Sedlar, Hebert, Mójta, Badia, Murawski, Masłowski (81' Vranjes), Bukata (46' Zivec), Sekulski, Papadopulos (46' Jankowski)

Żółte kartki: Łukasiewicz, Marcjanik, Szwoch, Hofbauer - Hebert, Jankowski, Mójta, Sedlar (2x)
Czerwona kartka: Sedlar (73' za dwie żółte)

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Widzów: 4623

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane