Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-26 19:30:35 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: ruchchorzow.com.pl

Komisja Ligi ukarała Ruch

Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi Ekstraklasy nałożyła sankcje na chorzowski klub w związku z wydarzeniami, do których doszło w trakcie meczu wyjazdowego meczu z Lechem Poznań.

Na Ruch został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na dwa kolejne mecze LOTTO Ekstraklasy. Fani „Niebieskich” nie pojadą więc w zorganizowanej grupie na spotkanie z Wisłą Płock w najbliższą sobotę oraz na mecz ze Śląskiem Wrocław (13 maja, sobota). Osoby, które zapisały się na wyjazd do Płocka mogą odbierać pieniądze w Strefie Kibica.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane