Ekstraklasa | 2017-04-26 19:30:35 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: ruchchorzow.com.pl
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi Ekstraklasy nałożyła sankcje na chorzowski klub w związku z wydarzeniami, do których doszło w trakcie meczu wyjazdowego meczu z Lechem Poznań.
Na Ruch został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na dwa kolejne mecze LOTTO Ekstraklasy. Fani „Niebieskich” nie pojadą więc w zorganizowanej grupie na spotkanie z Wisłą Płock w najbliższą sobotę oraz na mecz ze Śląskiem Wrocław (13 maja, sobota). Osoby, które zapisały się na wyjazd do Płocka mogą odbierać pieniądze w Strefie Kibica.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.