Ekstraklasa | 2017-04-26 22:28:14 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: korona-kielce.pl
Korona Kielce zgłosiła do rozgrywek Lotto Ekstraklasy dwóch młodych zawodników.
Są to 19-letni Piotr Poński i 18-letni Eryk Borczyński. Obaj ostatnio występowali w rezerwach Korony.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








