Ekstraklasa | 2017-04-25 22:38:29 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: zaglebie.com
Klub zakończył współpracę z dotychczasowym trenerem przygotowania motorycznego.
Mariusz Szymkiewicz był członkiem sztabu szkoleniowego Miedziowych przez blisko 2 sezony, w tym czasie Zagłębie wywalczyło brązowy medal mistrzostw Polski awansując tym samym do rozgrywek eliminacji do Ligi Europy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








