Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-20 17:55:34 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ekstraklasa.org

Komisja Ligi ukarała trzy kluby

Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi ukarała Lechię Gdańsk, Wisłę Płock oraz Lecha Poznań.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Lechia Gdańsk – Arka Gdynia w 29. kolejce LOTTO Ekstraklasy, na klub z Gdańska nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych.

W związku z zachowaniem kibiców obu drużyn podczas meczu Wisła Płock – Lech Poznań w 29. kolejce LOTTO Ekstraklasy, na oba kluby nałożono następujące kary: na klub z Płocka karę finansową w wysokości 3 tysięcy złotych, a na klub z Poznania karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych oraz karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na najbliższy mecz wyjazdowy z Wisłą Płock w LOTTO Ekstraklasie.

Jednocześnie Lechowi Poznań odwieszono karę zakazu wyjazdowego na mecz z Pogonią Szczecin w LOTTO Ekstraklasie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane