Ekstraklasa | 2017-04-20 17:55:34 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ekstraklasa.org
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi ukarała Lechię Gdańsk, Wisłę Płock oraz Lecha Poznań.
W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Lechia Gdańsk – Arka Gdynia w 29. kolejce LOTTO Ekstraklasy, na klub z Gdańska nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych.
W związku z zachowaniem kibiców obu drużyn podczas meczu Wisła Płock – Lech Poznań w 29. kolejce LOTTO Ekstraklasy, na oba kluby nałożono następujące kary: na klub z Płocka karę finansową w wysokości 3 tysięcy złotych, a na klub z Poznania karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych oraz karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na najbliższy mecz wyjazdowy z Wisłą Płock w LOTTO Ekstraklasie.
Jednocześnie Lechowi Poznań odwieszono karę zakazu wyjazdowego na mecz z Pogonią Szczecin w LOTTO Ekstraklasie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.