Ekstraklasa | 2017-04-11 20:18:39 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: lechia.pl
Dušan Kuciak 11 kwietnia przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk. Nowa umowa bramkarza Biało-Zielonych obowiązywać będzie do 30 czerwca 2019 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.
Dotychczasowa umowa Kuciaka z Lechią obowiązywała do końca bieżących rozgrywek. Klub, jak i zawodnik zdecydowali się na jej przedłużenie.
Kuciak do gdańskiego zespołu dołączył przed rozpoczęciem zmagań w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2016/2017. Do tej pory w barwach Lechii rozegrał osiem ligowych spotkań.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.