Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-11 20:18:39 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: lechia.pl

Kuciak przedłużył kontrakt z Lechią

Dušan Kuciak 11 kwietnia przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk. Nowa umowa bramkarza Biało-Zielonych obowiązywać będzie do 30 czerwca 2019 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

Dotychczasowa umowa Kuciaka z Lechią obowiązywała do końca bieżących rozgrywek. Klub, jak i zawodnik zdecydowali się na jej przedłużenie.

Kuciak do gdańskiego zespołu dołączył przed rozpoczęciem zmagań w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2016/2017. Do tej pory w barwach Lechii rozegrał osiem ligowych spotkań.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane