Ekstraklasa | 2017-04-06 12:09:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Utalentowany obrońca Łukasz Wiech przedłużył umowę z wrocławskim klubem do końca czerwca 2020 roku.
- W Śląsku mam najlepsze warunki do rozwoju. Bardzo się cieszę, że zostaję tu na dłużej - uśmiecha się Łukasz Wiech.
20-letni piłkarz regularnie trenuje z I drużyną WKS-u, choć na razie zdobywa doświadczenie w zespole rezerw i w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Na swoim koncie ma również występy w młodzieżowej reprezentacji Polski.

fot. Krystyna Pączkowska/Śląsk Wrocław/slaskwroclaw.pl
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.