Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-06 12:09:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Łukasz Wiech na dłużej w Śląsku

Utalentowany obrońca Łukasz Wiech przedłużył umowę z wrocławskim klubem do końca czerwca 2020 roku.

- W Śląsku mam najlepsze warunki do rozwoju. Bardzo się cieszę, że zostaję tu na dłużej - uśmiecha się Łukasz Wiech.

20-letni piłkarz regularnie trenuje z I drużyną WKS-u, choć na razie zdobywa doświadczenie w zespole rezerw i w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Na swoim koncie ma również występy w młodzieżowej reprezentacji Polski.


fot. Krystyna Pączkowska/Śląsk Wrocław/slaskwroclaw.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane