Ekstraklasa | 2017-04-05 22:03:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ekstraklasa.org
Na dzisiejszym posiedzeniu w związku z zachowaniem kibiców podczas ostatniego meczu LOTTO Ekstraklasy Komisja Ligi ukarała kluby Wisłę Kraków oraz Lecha Poznań.
Na klub z Krakowa nałożono karę w wysokości 20 tysięcy złotych, a na klub z Poznania w wysokości 5 tysięcy złotych.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








