Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-05 22:03:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ekstraklasa.org

Wisła i Lech ukarane przez Komisje Ligi

Na dzisiejszym posiedzeniu w związku z zachowaniem kibiców podczas ostatniego meczu LOTTO Ekstraklasy Komisja Ligi ukarała kluby Wisłę Kraków oraz Lecha Poznań.

Na klub z Krakowa nałożono karę w wysokości 20 tysięcy złotych, a na klub z Poznania w wysokości 5 tysięcy złotych.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane