Ekstraklasa | 2017-04-02 20:46:02 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
Po trzech ligowych porażkach z rzędu piłkarze Lechii Gdańsk wreszcie zwyciężyli w spotkaniu Lotto Ekstraklasy. Biało-Zieloni po golu Marco Paixao wygrali 1:0 z Zagłębiem Lubin.
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
1:0 M. Paixao (27.)
Żółte kartki: Kuświk - Guldan, Kubicki
Lechia: Kuciak - Stolarski, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - F. Paixao (88. Sławczew), Borysiuk, Krasić, Wolski, Haraslin (59. Nunes) - M. Paixao (79. Kuświk)
Zagłębie: Polacek - Todorovski, Guldan, Tosik, Dziwniel - Janus (69. Vlasko), Piątek, Kubicki (80. Żyra), Jagiełło (46. Janoszka), Starzyński - Woźniak
Widzów: 16 263
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.