Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-04-01 22:43:31 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Legia wskakuje na fotel lidera

Legia pokonała Pogoń Szczecin 2:0 po golach Michała Kucharczyka oraz Vadisa Odjidji Ofoe i awansowała na pozycję lidera tabeli LOTTO Ekstraklasy.

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2:0 (0:0)
1:0 Kucharczyk 63',
2:0 Odjidja 77'

Żółta kartka: Jędrzejczyk.

Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Dąbrowski, Hlousek - Kopczyński (86' Jodłowiec), Moulin - Guilherme (80' Nagy), Odjidja, Radović - Kucharczyk (88' Kazaiszwili).

Pogoń: Słowik - Frączczak, Fojut, Rudol, Matynia - Drygas, Matras - Delev (90' Kowalczyk), Kort (70' Listkowski), Gyurcso - Ciftci (80' Kitano).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane