Ekstraklasa | 2017-04-01 22:43:31 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Legia pokonała Pogoń Szczecin 2:0 po golach Michała Kucharczyka oraz Vadisa Odjidji Ofoe i awansowała na pozycję lidera tabeli LOTTO Ekstraklasy.
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2:0 (0:0)
1:0 Kucharczyk 63',
2:0 Odjidja 77'
Żółta kartka: Jędrzejczyk.
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Dąbrowski, Hlousek - Kopczyński (86' Jodłowiec), Moulin - Guilherme (80' Nagy), Odjidja, Radović - Kucharczyk (88' Kazaiszwili).
Pogoń: Słowik - Frączczak, Fojut, Rudol, Matynia - Drygas, Matras - Delev (90' Kowalczyk), Kort (70' Listkowski), Gyurcso - Ciftci (80' Kitano).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.