Ekstraklasa | 2017-03-31 23:30:31 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Wisła zremisowała z Lechem Poznań 0:0, przedłużając niesamowitą serię meczów bez porażki u siebie. W meczu, który obfitował w sytuacje podbramkowe, żaden z bramkarzy nie dał się pokonać.
Wisła Kraków - Lech Poznań 0:0 (0:0)
Wisła: Załuska - Cywka, Głowacki, González, Sadlok - Mączyński, Brlek - Małecki, Štilić (70’ Llonch), Boguski (84’ Bartosz) - Brożek (60’ Ondrašek)
Lech: Putnocky - Kędziora, Nielsen, Bednarek, Kostevych - Tetteh - Majewski (66’ Radut), Gajos - Makuszewski (79’ Pawłowski), Jevtić - Robak (69’ Bille Nielsen)
Żółta kartka: Gajos
Sędziował: Paweł Raczkowski z Warszawy
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.