Ekstraklasa | 2017-03-31 20:20:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl
Po bardzo dobrym meczu, obfitującym w sytuacje podbramkowe, WKS pokonał Koronę Kielce 3:0. Bramki Morioki, Bilińskiego i samobójcze trafienie Dejmka (z wielką zasługą Romana).
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 3:0 (1:0)
1:0 - Morioka 33' (k)
2:0 - Dejmek 62' (s)
3:0 - Biliński 83' (k)
Śląsk: Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Lewandowski - Kovacević, Roman (90. Engels), Riera, Morioka (86. Stjepanović), Pich - Zwoliński (81. Biliński)
Korona: Borjan - Grzelak, Dejmek, Kwiecień, Marković - Możdżeń, Abalo (74. Kotarzewski), Żubrowski, Kiełb, Palanca (60. Aankour) - Micanski (67. Górski)
Sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Żółte kartki: Riera - Żubrowski, Grzelak, Aankour
Widzów: 8 229
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.