Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-03-31 20:20:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl

Śląsk wraca do gry o górną ósemkę

Po bardzo dobrym meczu, obfitującym w sytuacje podbramkowe, WKS pokonał Koronę Kielce 3:0. Bramki Morioki, Bilińskiego i samobójcze trafienie Dejmka (z wielką zasługą Romana).

Śląsk Wrocław - Korona Kielce 3:0 (1:0)
1:0 - Morioka 33' (k)
2:0 - Dejmek 62' (s)
3:0 - Biliński 83' (k)

Śląsk: Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Lewandowski - Kovacević, Roman (90. Engels), Riera, Morioka (86. Stjepanović), Pich - Zwoliński (81. Biliński)

Korona: Borjan - Grzelak, Dejmek, Kwiecień, Marković - Możdżeń, Abalo (74. Kotarzewski), Żubrowski, Kiełb, Palanca (60. Aankour) - Micanski (67. Górski)

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Żółte kartki: Riera - Żubrowski, Grzelak, Aankour

Widzów: 8 229

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane