Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-03-27 20:48:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl

Lech złożył wniosek do NKO

Wczesnym popołudniem w poniedziałek Lech Poznań złożył w Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN wniosek o darowanie lub warunkowe zawieszenie kar nałożonych na klub po zeszłorocznym finale Pucharu Polski.

Komisja Dyscyplinarna PZPN w maju nałożyła na poznański klub karę braku udziału publiczności w meczach Pucharu Polski rozgrywanych w roli gospodarza w sezonie 2016/2017. Ponadto NKO zakazało organizację wyjazdów na mecze rozgrywane w ramach krajowego pucharu.

Kibiców Lecha zabrakło na wszystkich meczach wyjazdowych Pucharu Polski organizowanych w obecnym sezonie. Nie byli w Bielsku-Białej oraz Krakowie. Nie pojadą też na rewanżowy mecz półfinałowy do Szczecina. Fanów Kolejorza zabrakło także na trybunach INEA Stadionu podczas spotkania ćwierćfinałowego z Wisłą Kraków.

W lutym władze Kolejorza złożyły w NKO wniosek o darowanie lub zawieszenie kary na mecz półfinałowy z Pogonią Szczecin przy Bułgarskiej, który częściowo został rozpatrzony pozytywnie. Lech chce, aby NKO darowało lub zawiesiło karę wyjazdową na ewentualny mecz finałowy z udziałem Kolejorza. O awans do niego zespół powalczy w przyszłym tygodniu. W pierwszym spotkaniu pokonał Pogoń Szczecin 3:0.

Finał Pucharu Polski odbędzie się na Stadionie Narodowym we wtorek, 2 maja.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane