Ekstraklasa | 2017-03-28 13:28:37 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: termalica.brukbet.cm
Nowym trenerem Bruk-Bet Termaliki Niecieczy został Marcin Węglewski.
Szkoleniowiec Słoni to młody ale już doświadczony trener. Swój warsztat rozwijał współpracując m.in. z Orestem Lenczykiem, Waldemarem Fornalikiem, Pawłem Janasem, Jackiem Zielińskim czy Czesławem Michniewiczem pracując w sztabach szkoleniowych GKSu Bełchatów, Widzewa Łódź, Jagiellonii Białystok, Polonii Warszawa, Ruchu Chorzów, Podbeskidzia czy Pogoni Szczecin. W Bruk-Bet Termalice pracuje od początku sezonu 2016/2017. Dotychczas odpowiadał w klubie głównie za przygotowanie motoryczne. Od najbliższego meczu z Jagiellonią Białystok poprowadzi drużynę „Pomarańczowych” w meczach Lotto Ekstraklasy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.