Ekstraklasa | 2017-03-21 09:43:39 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
26. kolejka LOTTO Ekstraklasy nie byłaby rekordowa pod względem frekwencji #NaStadionie bez najmłodszych kibiców Lecha Poznań. W ramach akcji "Kibicuj z klasą" podczas meczu Kolejorza z Górnikiem Łęczna gospodarzy wspierało kilkanaście tysięcy dzieci! Tak rośnie nowe pokolenie kibiców Ekstraklasy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








