Ekstraklasa | 2017-03-19 21:27:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
W hitowym meczu 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Lechię Gdańsk 2:1, po dwóch golach Michała Kucharczyka i awansowała na pozycję wicelidera ligowej tabeli.
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Hlousek (sam.) 48' - Kucharczyk 58', 87'
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme (90' Szymański), Odjidja, Hamalainen (56' Kucharczyk) - Radović (90' Rzeźniczak).
Lechia: Kuciak - Wojtkowiak, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Haraslin (70' F. Paixao), Nunes (59' Sławczew), Wolski (80' Mak), Krasić - Marco Paixao, Kuświk.
Żółte kartki: Wojtkowiak, Janicki, Sławczew - Dąbrowski, Gilherme
Widzów: 37 220
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.