Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-03-19 21:27:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Legia wygrywa w Gdańsku

W hitowym meczu 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Lechię Gdańsk 2:1, po dwóch golach Michała Kucharczyka i awansowała na pozycję wicelidera ligowej tabeli.

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2 (0:0)

Bramki: Hlousek (sam.) 48' - Kucharczyk 58', 87'

Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme (90' Szymański), Odjidja, Hamalainen (56' Kucharczyk) - Radović (90' Rzeźniczak).

Lechia: Kuciak - Wojtkowiak, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Haraslin (70' F. Paixao), Nunes (59' Sławczew), Wolski (80' Mak), Krasić - Marco Paixao, Kuświk.

Żółte kartki: Wojtkowiak, Janicki, Sławczew - Dąbrowski, Gilherme

Widzów: 37 220

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane