Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-03-16 14:56:48 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: lechia.pl

Krasić na dłużej w Lechii

Milos Krasić 16 marca przedłużył swoją umowę z Lechią Gdańsk. Nowy kontrakt pomocnika Biało-Zielonych obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.

Dotychczasowa umowa Krasicia z Lechią obowiązywała do końca bieżących rozgrywek. Klub, jak i zawodnik zdecydowali się na jej przedłużenie.

Krasić do gdańskiego zespołu dołączył w trakcie sezonu 2015/2016. Do tej pory w barwach Lechii rozegrał 46 spotkań w Lotto Ekstraklasie, w których strzelił pięć goli.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane