Ekstraklasa | 2017-03-16 14:56:48 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: lechia.pl
Milos Krasić 16 marca przedłużył swoją umowę z Lechią Gdańsk. Nowy kontrakt pomocnika Biało-Zielonych obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.
Dotychczasowa umowa Krasicia z Lechią obowiązywała do końca bieżących rozgrywek. Klub, jak i zawodnik zdecydowali się na jej przedłużenie.
Krasić do gdańskiego zespołu dołączył w trakcie sezonu 2015/2016. Do tej pory w barwach Lechii rozegrał 46 spotkań w Lotto Ekstraklasie, w których strzelił pięć goli.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








