Ekstraklasa | 2017-03-08 18:41:43 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ekstraklasa.org
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi za zdarzenia w trakcie meczów 24. kolejki Lotto Ekstraklasy ukarała Sławomira Peszko, Vanję Milinkovicia-Savicia, Nenada Bjelicę oraz Arkadiusza Onyszko.
Na zawodnika Lechii Gdańsk Sławomira Peszkę, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za faul (uderzenie łokciem rywala) w meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk.
Na zawodnika Lechii Gdańsk Vanję Milinkovicia-Savicia, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie podczas meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk.
Na trenera Lecha Poznań – Nenada Bjelicę została nałożona kara 1 meczu dyskwalifikacji w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy. Trener został usunięty z ławki rezerwowych podczas meczu 24. kolejki Lech Poznań – Lechia Gdańsk.
Na trenera bramkarzy Górnika Łęczna – Arkadiusza Onyszkę została nałożona kara 1 meczu dyskwalifikacji w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy. Trener został usunięty z ławki rezerwowych podczas meczu 24. kolejki Korona Kielce – Górnik Łęczna.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.