Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-03-08 10:19:20 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: slaskwroclaw.pl

Śląsk ma nowego prezesa

Michał Bobowiec został we wtorek nowym prezesem zarządu WKS Śląsk Wrocław S.A. Zastąpił Krzysztofa Hołuba.

Michał Bobowiec jest radnym Województwa Dolnośląskiego. Jest przewodniczącym Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu, pracuje w Komisji Budżetu i Finansów. Wcześniej był m.in. wiceprezesem zarządu Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego Światowych Igrzysk Sportowych sp. z o.o.
 
Bobowiec ma 46 lat, urodził się we Wrocławiu. Ukończył Akademię Ekonomiczną. 

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane