Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-02-27 21:46:31 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ruchchorzow.com.pl

Ruch opuszcza strefę spadkową

„Niebiescy” w meczu 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy po trafieniach Miłosza Przybeckiego i Rafała Grodzickiego pokonali Śląsk Wrocław 2:0 i opuścili strefę spadkową.

Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)

1:0 Miłosz Przybecki, 8 min.
2:0 Rafał Grodzicki z rzutu karnego, 70 min.

Ruch: Hrdlicka – Kowalczyk, Grodzicki, Helik, Koj (87 Oleksy) – Surma, Urbańczyk – Przybecki, Lipski, Moneta (90 Visnakovs)– Niezgoda (81 Arak); trener: Waldemar Fornalik.
Rezerwowi: Miszczuk, Trojak, Gamakow, Walski.

Śląsk: Pawełek – Dankowski, Celeben, Kokoszka, Pawelec – Joan Roman, Madej, Kovacević, Pich (73 Engels) – Morioka (83 Alvarinho) – Biliński (71 Zwoliński); trener: Jan Urban.
Rezerwowi: Kamenar, Dwali, Stjepanović, Zieliński.

Żółte kartki: Grodzicki – Engels.

Sędziowali: Bartosz Frankowski (Toruń); w przerwie zastąpił go techniczny Robert Marciniak (Kraków).

Widzów: 5 557.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane