Ekstraklasa | 2017-02-24 20:52:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Świetny mecz rozegrali Arkowcy z Koroną Kielce i przełamali niemoc na własnym stadionie. Wygrana 4:1 w pełni oddaje wyższość żółto-niebieskich nad rywalami w tym spotkaniu. Goli doczekali się wreszcie Szwoch i Formella, a kolejne trafienia zanotowali także niezawodni Siemaszko i Hofbauer.
Arka Gdynia - Korona Kielce 4:1 (1:1)
Bramki: Formella 37', Szwoch 61'(k), Siemaszko 78', Hofbauer 90+1' - Micanski 40'
Arka: Jałocha - Socha, Stolc, Marcjanik, Marciniak - Sambea (69' Łukasiewicz), Hofbauer - da Silva (87' Bożok), Szwoch, Formella - Trytko (75' Siemaszko)
Korona: Borjan - Rymaniak, Dejmek, Kwiecień, Grzelak - Kiełb, Możdżeń, Marković (69' Cebula), Aankour (83' Górski), Palanca (83' Pylypchuk) - Micanski
Żółte kartki: Socha - Borjan
Sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin)
Widzów: 5213
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.