Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-02-12 20:49:42 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl

Lechia wygrywa z Jagiellonią

Piłkarze Lechii Gdańsk pewnie pokonali 3:0 dotychczasowego lidera tabeli Jagiellonię Białystok i dzięki zwycięstwu awansowali na pierwsze miejsce w Lotto Ekstraklasie. W spotkaniu na szczycie gole na Stadionie Energa Gdańsk strzelili Marco Paixao (dwie) oraz jego brat Flavio.

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0)

Bramki: M. Paixao (11., 70.), F. Paixao (84. karny)

Żółte kartki: Janicki, Chrapek, Borysiuk, Maloca - Burliga, Gordon, Świderski

Lechia: Kuciak - Stolarski, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - F. Paixao, Borysiuk, Krasić, Wolski (70. Chrapek), Peszko (53. Haraslin) - M. Paixao (81. Kuświk)

Jagiellonia: Kelemen - Burliga, Runje, Guti, Straus (69. Gordon) - Frankowski (70. Świderski), Góralski, Romańczuk, Vassiljev, Chomczenowski (73. Novikovas) - Cernych

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane