Ekstraklasa | 2017-02-01 21:31:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Zakończyło się 9-dniowe zgrupowanie Białej Gwiazdy w tureckiej miejscowości Belek. Po trwającej niespełna 17 godzin podróży drużyna bez żadnych kłopotów na trasie zameldowała się w Krakowie.
Jutro piłkarze mają dzień wolny i czas na odpoczynek po długiej podróży. Od piątku drużyna wraca do treningów i skupi się już tylko na przygotowaniach do ligowego meczu z Koroną Kielce, który już za niewiele ponad tydzień.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








