Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-02-01 21:31:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Wiślacy wrócili do Krakowa

Zakończyło się 9-dniowe zgrupowanie Białej Gwiazdy w tureckiej miejscowości Belek. Po trwającej niespełna 17 godzin podróży drużyna bez żadnych kłopotów na trasie zameldowała się w Krakowie.

Jutro piłkarze mają dzień wolny i czas na odpoczynek po długiej podróży. Od piątku drużyna wraca do treningów i skupi się już tylko na przygotowaniach do ligowego meczu z Koroną Kielce, który już za niewiele ponad tydzień.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane