Ekstraklasa | 2017-01-30 09:27:31 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Kolejny mecz sparingowy w trakcie cypryjskiego zgrupowania rozegrają dzisiaj piłkarze Wisły Płock. O 14 polskiego czasu zmierzą się z klubem czeskiej ekstraklasy FK Teplice.
"Rywal jest bardzo silny. Od lat regularnie plasuje się w czołówce tabeli czeskiej ligi. Prezentuje dobre zaawansowanie techniczne, piłkarze Teplic lubią i umieją utrzymywać się przy piłce i cierpliwie konstruować swoje akcje ofensywne" - uważa Tomislav Boźić, obrońca Wisły Płock.
Boźić grał kilka lat w czeskiej lidze i miał okazję wiele razy mierzyć się z dzisiejszym rywalem nafciarzy.
Maciej Wiącek
WISŁA PŁOCK S.A.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.