Ekstraklasa | 2017-01-30 12:23:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Co najmniej do zakończenia sezonu 2019/20 graczem Wisły Płock pozostanie Piotr Wlazło. Środkowy pomocnik nafciarzy przedłużył trwającą umowę z beniaminkiem ekstraklasy.
Wlazło, który do Płocka trafił po awansie Wisły do I ligi w 2013 roku, był bohaterem końcówki rundy jesiennej. W meczach z Ruchem Chorzów i Jagiellonią Białystok zdobył cztery bramki, z których na szczególne wyróżnienie zasługuje trafienie z Ruchem z odległości 52 metrów. Łącznie w barwach Wisły w pierwszej lidze i ekstraklasie Piotr Wlazło rozegrał 93 mecze, w których zdobył 8 goli.

Maciej Wiącek
WISŁA PŁOCK S.A.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.