Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-01-30 12:23:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Piotr Wlazło przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

Co najmniej do zakończenia sezonu 2019/20 graczem Wisły Płock pozostanie Piotr Wlazło. Środkowy pomocnik nafciarzy przedłużył trwającą umowę z beniaminkiem ekstraklasy.

Wlazło, który do Płocka trafił po awansie Wisły do I ligi w 2013 roku, był bohaterem końcówki rundy jesiennej. W meczach z Ruchem Chorzów i Jagiellonią Białystok zdobył cztery bramki, z których na szczególne wyróżnienie zasługuje trafienie z Ruchem z odległości 52 metrów. Łącznie w barwach Wisły w pierwszej lidze i ekstraklasie Piotr Wlazło rozegrał 93 mecze, w których zdobył 8 goli.



Maciej Wiącek
WISŁA PŁOCK S.A.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane