Ekstraklasa | 2017-01-22 16:16:01 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: ruchchorzow.com.pl
„Niebiescy” wyjadą jutro na drugie zgrupowanie w okresie przygotowawczym. Sztab szkoleniowy Ruchu zabierze do Hiszpanii 25. zawodników.
Na Półwyspie Iberyjskim „Niebiescy” spędzą 12 dni. W tym czasie rozegrają 4 mecze kontrolne z Servette Genewa ze Szwajcarii, węgierskim Diosgyör VTK, czeskim Slovanem Liberec i jedną z lokalnych drużyn.
Kadra Ruchu na zgrupowanie w Benicassim:
Bramkarze: Libor Hrdlicka, Kamil Lech, Jakub Miszczuk.
Obrońcy: Mateusz Cichocki, Rafał Grodzicki, Michał Helik, Michał Koj (dołączy we wtorek), Martin Konczkowski, Marcin Kowalczyk, Paweł Oleksy, Adam Pazio, Miłosz Trojak.
Pomocnicy: Przemysław Bargiel, Patryk Lipski, Kamil Mazek, Łukasz Moneta, Bartosz Nowak, Miłosz Przybecki, Kamil Słoma (dołączy we wtorek), Łukasz Surma, Maciej Urbańczyk, Michał Walski.
Napastnicy: Jakub Arak, Jarosław Niezgoda, Eduards Visnakovs.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.