Ekstraklasa | 2017-01-12 16:59:35 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa
Wisła Płock zakontraktowała nowego napastnika. W wiosennej części rozgrywek barwy nafciarzy reprezentować będzie Mateusz Piątkowski.
Umowa obowiązuje do końca czerwca bieżącego roku z opcją automatycznego przedłużenia o kolejny rok w przypadku utrzymania się Wisły w ekstraklasie.
Piątkowski znany jest przede wszystkim z gry w Jagiellonii Białystok, dla której strzelił łącznie 21 bramek. Ostatnio występował w drużynie mistrza Cypru APOEL Nikozja. Już dzisiaj nowy napastnik dołączy do przebywającej na zgrupowaniu w Cetniewie drużyny beniaminka ekstraklasy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.