Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2016-12-23 10:27:04 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa

Funclub kończy współpracę z Lechem Poznań

Po 6 latach wspierania KKS Lech Poznań, zarząd Funclub postanowił zakończyć współpracę z poznańskim klubem z końcem 2016 roku.

Od 2010 roku Biuro Podróży Funclub było sponsorem, partnerem oraz oficjalnym przewoźnikiem Lecha Poznań. Dedykowany, komfortowy autokar pokonał ponad 200 tysięcy kilometrów wożąc trenerów, zawodników, działaczy i kadrę po całej Polsce.

Piotr Sućko, Prezes Zarządu Funclub, przyznaje, że wieloletnia współpraca z Lechem Poznań to przygoda, którą będzie mile wspominać. Nadszedł jednak czas, by potencjał sponsorski wykorzystać w innych aktywnościach.

Zarząd Funclub oraz kierowcy dziękują wszystkim pracownikom Lecha Poznań, z którymi przez ten czas mieli okazję współpracować. Jednocześnie życzą samych zwycięstw i sukcesów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane