Ekstraklasa | 2016-12-23 10:27:04 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa
Po 6 latach wspierania KKS Lech Poznań, zarząd Funclub postanowił zakończyć współpracę z poznańskim klubem z końcem 2016 roku.
Od 2010 roku Biuro Podróży Funclub było sponsorem, partnerem oraz oficjalnym przewoźnikiem Lecha Poznań. Dedykowany, komfortowy autokar pokonał ponad 200 tysięcy kilometrów wożąc trenerów, zawodników, działaczy i kadrę po całej Polsce.
Piotr Sućko, Prezes Zarządu Funclub, przyznaje, że wieloletnia współpraca z Lechem Poznań to przygoda, którą będzie mile wspominać. Nadszedł jednak czas, by potencjał sponsorski wykorzystać w innych aktywnościach.
Zarząd Funclub oraz kierowcy dziękują wszystkim pracownikom Lecha Poznań, z którymi przez ten czas mieli okazję współpracować. Jednocześnie życzą samych zwycięstw i sukcesów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.