Ekstraklasa | 2016-12-30 11:45:29 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa
Pierwsza część sezonu LOTTO Ekstraklasy okazuje się równie rekordowa pod względem frekwencji, jak całe rozgrywki 2015/16. W pierwszych 20 kolejkach trybuny odwiedziło więcej kibiców, niż kiedykolwiek wcześniej od powstania Ekstraklasy SA. Oznacza to wzrost frekwencji o ponad 100 tysięcy w porównaniu do tego samego okresu w zeszłym roku.
Najwięcej kibiców oglądało na żywo pierwszy od marca 2011 mecz przyjaźni między Lechem Poznań i Arką Gdynia, w czołówce zestawienia najwyższych frekwencji 20. kolejek znalazły się także Derby Krakowa i pojedynek Legia Warszawa - Lech Poznań. Szczegóły na grafikach.



Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.