Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2016-12-30 11:45:29 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa

Rekordowy rok Ekstraklasy - frekwencja

Pierwsza część sezonu LOTTO Ekstraklasy okazuje się równie rekordowa pod względem frekwencji, jak całe rozgrywki 2015/16. W pierwszych 20 kolejkach trybuny odwiedziło więcej kibiców, niż kiedykolwiek wcześniej od powstania Ekstraklasy SA. Oznacza to wzrost frekwencji o ponad 100 tysięcy w porównaniu do tego samego okresu w zeszłym roku.

Najwięcej kibiców oglądało na żywo pierwszy od marca 2011 mecz przyjaźni między Lechem Poznań i Arką Gdynia, w czołówce zestawienia najwyższych frekwencji 20. kolejek znalazły się także Derby Krakowa i pojedynek Legia Warszawa - Lech Poznań. Szczegóły na grafikach.







Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane