Ekstraklasa | 2016-12-03 18:26:42 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: gornik.leczna.pl
Władze klubu postanowiły, że w najbliższym spotkaniu Górnika Łęczna z Cracovią zespół będzie prowadzony przez sztab szkoleniowy pod wodzą Sławomira Nazaruka. W skład sztabu, poza trenerem Nazarukiem, wchodzą Veljko Nikitović, Arkadiusz Onyszko, Dariusz Mrózek i Szymon Gieroba.
W piątek klub wystąpił do PZPN o tymczasową licencję dla Sławomira Nazaruka.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








