Ekstraklasa | 2016-12-02 23:51:16 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: legia.com / wisla-plock.pl
Legia Warszawa zremisowała u siebie 2:2 w meczu z Wisłą Płock po bramkach Nikolicia i Hamalainena. Wojskowi stracili pierwsze punkty po pięciu kolejnych ligowych zwycięstwach.
Legia Warszawa - Wisła Płock 2:2 (1:0)
1:0 Nikolić 10'
2:0 Hamalainen 57'
2:1 Furman 63'
2:2 Sylwestrzak 78'
Legia Warszawa: 1. Arkadiusz Malarz – 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Michał Pazdan, 28. Łukasz Broź – 3. Tomasz Jodłowiec, 75. Thibault Moulin – 22. Kasper Hamalainen (84, 9. Waleri Kazaiszwili), 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 18. Michał Kucharczyk – 11. Nemanja Nikolić (65, 99. Aleksandar Prijović).
Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin – 20. Cezary Stefańczyk (67, 2. Kamil Sylwestrzak), 5. Bartłomiej Sielewski, 24. Tomislav Božić (86, 25. Przemysław Szymiński), 95. Patryk Stępiński – 21. Maksymilian Rogalski, 8. Dominik Furman – 18. Piotr Wlazło, 30. Sergei Krivets (64, 41. Dimitar Iliev), 9. Arkadiusz Reca – 29. José Kanté.
Żółte kartki: Broź – Stefańczyk.
Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.