Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2016-11-23 12:21:30 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa

Dominik Furman nauczycielem wychowania fizycznego

Kolejna „Lekcja WF-u z Mistrzem” za nami. Tym razem w rolę nauczyciela wychowania fizycznego wcielił się Dominik Furman.

Podopiecznymi zawodnika byli uczniowie klas czwartych i szóstych płockiej szkoły podstawowej nr 21. Po obowiązkowych ćwiczeniach, młodzi gracze rozegrali kilka meczów piłki nożnej. Wszystkie drużyny pragnęły włączyć Dominika do swojego składu, więc pomocnik wybrał … rolę sędziego. Spisał się na tyle dobrze, że żaden z młodych graczy zastrzeżeń do pracy arbitra nie zgłosił.

Jutro w kolejnej „Lekcji WF-u z Mistrzem” udział weźmie Bartłomiej Sielewski. Przypominamy, że pomysłodawcami akcji są PKN ORLEN S.A. oraz Urząd Miasta Płocka.

Maciej Wiącek - WISŁA PŁOCK S.A.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane