Ekstraklasa | 2016-11-23 12:21:30 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa
Kolejna „Lekcja WF-u z Mistrzem” za nami. Tym razem w rolę nauczyciela wychowania fizycznego wcielił się Dominik Furman.
Podopiecznymi zawodnika byli uczniowie klas czwartych i szóstych płockiej szkoły podstawowej nr 21. Po obowiązkowych ćwiczeniach, młodzi gracze rozegrali kilka meczów piłki nożnej. Wszystkie drużyny pragnęły włączyć Dominika do swojego składu, więc pomocnik wybrał … rolę sędziego. Spisał się na tyle dobrze, że żaden z młodych graczy zastrzeżeń do pracy arbitra nie zgłosił.
Jutro w kolejnej „Lekcji WF-u z Mistrzem” udział weźmie Bartłomiej Sielewski. Przypominamy, że pomysłodawcami akcji są PKN ORLEN S.A. oraz Urząd Miasta Płocka.
Maciej Wiącek - WISŁA PŁOCK S.A.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.