Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2016-11-21 21:09:36 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: korona-kielce.pl

Kolporter Arena znowu zwycięska

Po bardzo nerwowym meczu Korona Kielce zdobyła niezwykle cenne punkty w Lotto Ekstraklasie. Żółto-czerwoni na własnym boisku pokonali Zagłębie Lubin 2:1. Bohaterem spotkania był Miguel Palanca, który zdobył dwie przepiękne bramki.

Korona Kielce – Zagłębie Lubin 2:1 (2:0)

Bramki: Palanca (25’, 40’) – Piątek (56’)

Korona: Małkowski – Gabovs, Rymaniak, Dejmek, Grzelak – Kiełb (68’ Abalo), Możdzeń, Marković, Aankour, Palanca – Przybyła (83’ Cebula)

Zagłębie: Forenc – Dziwniel, Guldan, Jach, Tosik – Kubicki, Janoszka (46’ Buksa), Piątek – Janus (46’ Papadopulos), Nespor (70’ Cotra), Wożniak

Żółte kartki: Rymaniak, Dejmek – Nespor, Jach, Papadopulos, Cotra

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane