Ekstraklasa | 2016-11-21 21:09:36 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: korona-kielce.pl
Po bardzo nerwowym meczu Korona Kielce zdobyła niezwykle cenne punkty w Lotto Ekstraklasie. Żółto-czerwoni na własnym boisku pokonali Zagłębie Lubin 2:1. Bohaterem spotkania był Miguel Palanca, który zdobył dwie przepiękne bramki.
Korona Kielce – Zagłębie Lubin 2:1 (2:0)
Bramki: Palanca (25’, 40’) – Piątek (56’)
Korona: Małkowski – Gabovs, Rymaniak, Dejmek, Grzelak – Kiełb (68’ Abalo), Możdzeń, Marković, Aankour, Palanca – Przybyła (83’ Cebula)
Zagłębie: Forenc – Dziwniel, Guldan, Jach, Tosik – Kubicki, Janoszka (46’ Buksa), Piątek – Janus (46’ Papadopulos), Nespor (70’ Cotra), Wożniak
Żółte kartki: Rymaniak, Dejmek – Nespor, Jach, Papadopulos, Cotra
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.