Ekstraklasa | 2016-11-09 17:59:52 | Nadesłał: Patryk Segda | Źrodlo: inf.własna
Maciej Bartoszek będzie trenerem Korony. Kielecki klub w tej sprawie doszedł do porozumienia z Chojniczanką Chojnic.
Bartoszek rozpoczął pracę w Chojniczance 12 kwietnia 2016 roku. Na tym stanowisku zastąpił Mariusza Pawlaka. W bieżących rozgrywkach zespół z Chojnic plasuje się na drugim miejscu w tabeli 1. ligi.
Bartoszek dotąd tylko raz pracował w Ekstraklasie. Miało to miejsce w sezonie 2010/2011, kiedy prowadził GKS Bełchatów i wówczas zajął z nim 10. miejsce.
39-latek w czwartek ma zostać oficjalnie zaprezentowany jako nowy trener "Scyzorów".
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.