Ekstraklasa | 2016-11-09 11:02:56 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa
20-letni napastnik ze Słowenii Alen Ožbolt przyleciał na tygodniowe testy w Lechii Gdańsk.
Piłkarz jest obecnie wypożyczony z NK Domžale do Borussii Dortmund. Do klubu z Niemiec przeszedł latem 2015 roku. W poprzednim sezonie rozegrał w drugim zespole BVB, występującego w Regionalliga West (czwarty poziom rozgrywek), 26 spotkań w których zdobył 3 gole. W obecnych rozgrywkach pojawił się na boisku trzykrotnie.
- Chciałbym się rozwijać i grać regularnie, dlatego myślę o zmianie klubu. Dostałem propozycję przejścia sprawdzianów w Lechii, na którą z ochotą przystałem. Potrenuję tu kilka dni, zagram również w piątkowym meczu towarzyskim. Kojarzę kilku piłkarzy Lechii szczególnie tych, pochodzących z Bałkanów. Liczę, że wykorzystam otrzymaną tu szansę - powiedział Słoweniec, który ma na koncie występy w juniorskich, a także młodzieżowej reprezentacji swojego kraju.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.