Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2016-10-01 23:05:13 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: inf. własna

Magik Magiera odmienił Legię

W sobotnim spotkaniu 11. kolejki naszej rodzimej ligi Legia pokonała u siebie Lechię, 3:0.

Takiego przebiegu sobotniego spotkania niewielu się spodziewało. Słaba dotychczas Legia podejmowała wicelidera z Gdańska, którego piłkarze otwarcie mówią, że w tym sezonie walczą o mistrzostwo.

Ale od pierwszych minut to Legia dominowała. Piłkarze pod wodzą Jacka Magiery wyszli na to spotkanie bardzo zmotywowani. W pierwszym kwadransie Lechia nie istniała. Worek z bramkami Legia otworzyła jednak dopiero po przerwie. W 49. i 60. minutach gole strzelał Guilherme, dla którego był to setny występ w barwach Legii. Wynik na 3:0 ustalił Nikolić.

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 3:0 (0:0)

Bramki: 49', 60' Guilherme, 71' Nikolić

Legia: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Czerwiński, Hlousek - Odjidja-Ofoe, Jodłowiec - Radović, Hamalainen, Guilherme - Nikolić

Lechia: Milinković-Savić - Wojtkowiak, Nunes, Maloca, Wawrzyniak - F. Paixao, Chrapek, Slavchev, Krasić, Peszko - M.Paixao

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane