Ekstraklasa | 2013-05-27 20:28:42 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: inf. własna
W ostatnim meczu 28. kolejki spotkały się drużyny Zagłębia Lubin i Polonii Warszawa. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Od początku spotkania to goście byli wyraźnie lepsi. Po 30. minutach gry „Czarne Koszule” miały na swoim koncie sześć strzałów, przy tylko dwóch strzałach gospodarzy. Mimo przewagi podopieczni Stokowca w pierwszej połowie nie potrafili strzelić bramki.
Druga część meczu to od pierwszych minut również przewaga gości. Piłkarze Zagłębia słyszeli za to z trybun głośne gwizdy. Próbowali: Piątek, Tosik i Przybecki, a w doliczonym czasie gry Gołębiewski zmarnował fantastyczne dogranie i nie trafił w bramkę. Ostatecznie w tym spotkaniu nie oglądaliśmy bramek, ale nie był to zły mecz.
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin: Gliwa, Rymaniak, Tunczew, Banaś, Nhamoinesu, Bilek, Błąd (72' Małkowski), Woźniak, Jeż, Lira (57' Abwo), Papadopulos
Polonia Warszawa: Pawełek, Pazio (69' Wszołek), Baran, Morozov, Todorovski, Hołota, Tosik, Kiełb, Piątek, Przybecki (86' Tarnowski), Grzelczak (80' Gołębiewski)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.