Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2012-05-17 17:45:49 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: ekstraklasa.org

Decyzje Komisji Ligi: kary dla piłkarzy Śląska i Podbeskidzia

Fot.: Mateusz Czarnecki

Zawodnicy Śląska Wrocław Sebastian Mila, Łukasz Gikiewicz, Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mariusz Pawelec oraz Dalibor Stevanović zostali zdyskwalifikowani na 5 meczów rangi mistrzowskiej.

Kapitan wrocławian dodatkowo został ukarany karą finansową w wysokości 20 tys. złotych. Jego klubowi koledzy będą musieli zapłacić każdy po 10 tys. złotych. Kary nałożono w związku z z nagannym zachowaniem podczas fety mistrzowskiej we Wrocławiu (obraźliwe przyśpiewki pod adresem klubu Legia Warszawa).

Uwaga: powyższe dyskwalifikacje obejmują mecze ligowe rangi mistrzowskiej. Kara nie dotyczy meczów pucharowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

-------

Zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała, Liad Elmalich, który otrzymał samoistną czerwoną kartkę w meczu 29. kolejki Młodej Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała-Lech Poznań zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym został zdyskwalifikowany na dwa kolejne mecze Młodej Ekstraklasy.

Zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała, Damian Byrtek, ukarany samoistną czerwoną kartką za faul taktyczny w tym samym meczu zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym został zdyskwalifikowany na jeden mecz Młodej Ekstraklasy.

(Ekstraklasa SA)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane