Ekstraklasa | 2012-05-17 17:45:49 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: ekstraklasa.org
Zawodnicy Śląska Wrocław Sebastian Mila, Łukasz Gikiewicz, Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mariusz Pawelec oraz Dalibor Stevanović zostali zdyskwalifikowani na 5 meczów rangi mistrzowskiej.
Kapitan wrocławian dodatkowo został ukarany karą finansową w wysokości 20 tys. złotych. Jego klubowi koledzy będą musieli zapłacić każdy po 10 tys. złotych. Kary nałożono w związku z z nagannym zachowaniem podczas fety mistrzowskiej we Wrocławiu (obraźliwe przyśpiewki pod adresem klubu Legia Warszawa).
Uwaga: powyższe dyskwalifikacje obejmują mecze ligowe rangi mistrzowskiej. Kara nie dotyczy meczów pucharowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.
-------
Zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała, Liad Elmalich, który otrzymał samoistną czerwoną kartkę w meczu 29. kolejki Młodej Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała-Lech Poznań zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym został zdyskwalifikowany na dwa kolejne mecze Młodej Ekstraklasy.
Zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała, Damian Byrtek, ukarany samoistną czerwoną kartką za faul taktyczny w tym samym meczu zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym został zdyskwalifikowany na jeden mecz Młodej Ekstraklasy.
(Ekstraklasa SA)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.